Adres:

Muğla / Merkez

7/24 Servis Kaydı

Aynı Gün Servis Hizmeti

Muğla Beko Kombi Servisi

Muğla Beko Kombi Servisi

Muğla Beko Kombi Servisi olarak evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız kombi sorunlarında işinde uzman ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz. Beko markasına sahip olan bütün kombileriniz servisimizin garantisinde tamir edilmektedir. Orijinal yedek parça tercih ederek müşterilerimizin servis ve parça garantisi altında olmalarını önemsemekteyiz. Değişen parçalar bir yıl boyunca garanti sürecinde olacak böylelikle cihazınızda aynı arıza görülürse ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Servisimiz müşterilerimizin memnun kalması için elinden gelen gayreti göstermektedir.

Beko Kombi Servisi Muğla

Beko Kombi Servisi Muğla ilimizin içinde ve çevre ilçelerde oturanlara hizmet vermektedir. Oldukça geniş bir ulaşım ağımız bulunmaktadır. Bünyemizde çalışan teknikerlerimiz işleriyle ilgili okulları bitirmiş ya da kurslara giderek sertifika almış kişilerden oluşmaktadır. O yüzden oldukça hassas olan cihazınızı işinin ehli olan personellerimize emanet edebilirsiniz. Kombi montajı öncelikle önemli bir konudur. Yeni alınan kombilerin servisimizin garantisi altında montajı yapılmaktadır. Sonrasında ihtiyacınız olan bakım hizmetleri de tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışımızdan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Beko Kombi Servisi Muğla İletişim

Beko Kombi Servisi Muğla İletişim numaramızdan bizleri arayan kişilere hemen randevu verilmektedir. Bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Özellikle kış ayına girmeden önce kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Böylelikle az enerji harcayarak çok ısı elde edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçecek olan kişiler 0 252 692 46 33 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirler.

Muğla Beko Kombi Servisi

0252 692 59 81 Muğla 7/24 Kombi Servisi İçin Arayınız.

Kombi Servini Ara