Adres:

Muğla / Merkez

7/24 Servis Kaydı

Aynı Gün Servis Hizmeti

Milas Kombi Servisi

Milas Kombi Servisi

Milas Kombi Servisi olarak her markada olan kombilerinizin kurulumları, bakımları ve tamirleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Kombileriniz evinizde ya da iş yerinizde bulunan ısınmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız cihazlar arasındadır. Öncelikle onların montajları oldukça önemli bir konudur. Kombi montajının yönetmeliğe uygun olarak yapılması gerekir. Kombi bacası, borusu, havalandırma penceresi konuları önemlidir. Servisimiz bütün bunlara önem vererek hareket etmekte ve kombilerin montajını yapmaktadır.

Kombi Servisi Milas

Kombi Servisi Milas ilçemizin her yerine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak kombi bakımlarını da yapmaktadır. Özellikle yılda bir kez bakım yaptırarak performanslı çalışan kombilere sahip olabilirsiniz. Bakımlarda kombinin iç üniteleri, boruları ve bacası kontrol edilecektir. Baca temizliği yapılarak kombinizin verimli çalışması sağlanacaktır. İş görmeyen parçalar varsa servisimiz parça değişimi konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Kombinizin hiç çalışmaması, çalıştığı halde petekleri ya da suyu ısıtmaması, gürültülü sesler çıkarması ya da devamlı devrede olması gibi sorunlarla karşılaşırsanız bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve size hemen ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Milas Kombi Servisi İletişim

Milas Kombi Servisi İletişim 0 252 692 46 33 çağrı merkezi numaramızı arayarak randevu talep edebilirsiniz. Hangi kapasiteye sahip kombiniz olursa olsun deneyimli kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Hızlı servis, geniş iletişim ağı, orijinal yedek parça ve temiz işçiliklerimizden faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Milas Kombi Servisi

0252 692 59 81 Muğla 7/24 Kombi Servisi İçin Arayınız.

Kombi Servini Ara